کفش مخصوص پیاده روی زنانه

محصول جدید

کفش مخصوص پیاده روی زنانه

مشخصات کلی محصول
جنس : پارچه
نحوه بسته شدن بند
کفی کفش : قابل تعویض
مدل پاشنه : تخت
جنس زیره : پلی اورتان
ویژگی های زیره : کاهش فشارهای وارده
ویژگی های تخصصی : پد محافظت از پا

جزییات بیشتر

اطلاعات بیشتر

درباره مد و پوشاک

مُد اصطلاح کلی در حیطه هنر طراحی پوشاک است که تحت تاثیر اوضاع فرهنگی و اجتماعی جامعه در یک دوره زمانی مشخص انجام می‌پذیرد. برای تعریف مد (انگلیسی: Fashion) دو تعریف دیگر نیز ارائه شده است: "شیوه رفتاری که به طور موقت توسط بخش مشخصی از اعضاء یک گروه اجتماعی اتخاذ می شود، به این دلیل که آن رفتار انتخابی را از نظر اجتماعی برای آن زمان و موقعیت مناسب تشخیص می دهند. مد نوع لباسی است که اخیراً پذیرفته شده است. مد در یک زبان و قابل فهم درک خواص ظاهری لباس و شناخت موقعیت اجتماع نسبت به پوشش افراد است.

طراحی لباس

از مهمترین مباحث طراحی لباس کاربردی تناسب طرح بافرم اندام می باشد که منظور از آن تاثیر چشمگیر لباس در متناسب به نظر 
رسیدن فرم اندام است به این منظور ابتدا لازم است فرمهای مختلف اندام را شناسایی و طبقه بندی کرده سپس با استفاده از تدابیر خطی 
تلاش لازم در جهت رفع عیوب اندام و زیباتر به نظر رساندن آن انجام شود اندام ایده ال د رتعریف هنری واناتمیک اندامی است که در آن 
عرض شانه با عرض باسن برابر بوده با خط کمر باریکتر و تعریف شده که به آن اندام ساعت شنی می گویند تفاوت اندامهای دیگر با فرم 
ساعت شنی را اصطلاحا عیوب اندام می نامند که در طراحی لباس بیشترین تلاش معطوف به برطرف کردن آن یا در حد امکان از نظر 
دور نگه داشتن آن است و نزدیک کردن اندام به فرم ساعت شنی

رقابت پوشاک

یکی از دیداری ترین و در عین حال زنده ترین نمونه های حیات فرهنگی یک جامعه پوشاک و نوع لباس مردم آن جامعه است پوشاک بخشی 
از تاریخ تمدن و فرهنگ انسان است ایرانیان با دستاوردها و نواوری های خود در زمینه لباس و پوشاک نیز مانند بسیاری از دانش ها حرفه 
ها هنرها و صنایع پیشتاز و پیشرو جهانیان بوده اند این مقاله با هدف بیان سرامدی ایرانیان در صنعت پارچه و پوشاک در دو بخش دیرینگی 
صنعت پوشاک در ایران و بازتاب شکوه صنعت پارچه بافی در قالب واژه های ایرانی گرداوری شده است در بخش نخست ابتدا با استناد به 
شواهدی از اسناد به دست امده دلایل و نشانه هایی از پیشروی ایرانیان در صنعت پوشاک ارائه شده انگاه پیشینه صنعت پوشاک در دوره 
های هخامنشی اشکانی و ساسانی با ذکر امثال و نمونه هایی چندن تبیین و تشریح گردیده است.

تاریخ پوشاک 

تاریخ پوشاک بخشی از تاریخ تمدن است که در آن از تحولات، شکل و فرم لباس از زمان های دور تاکنون گفتگو می کند و این تحولات با 
تحولات دیگر تاریخی، اجتماعی و معیشتی مردم ارتباط مستقیم دارد. در هرحال منشاء لباس هرچه باشد نکته آن است که استفاده از لباس 
یک ضرورت است .منتهی در هر موقعیتی یکی از ضرورت ها (زیباشناسی)، یا حفاظت درمقابل طبیعت ، اهمیت بیشتری پیدا می کند و 
بنابراین وضعیت پوشاک نیز در همین اساس دچار تغییراتی خواهد شد.

آشکارترین نشانه فرهنگی و شاخص ترین مظهر و سمبل ملی ـ قومی، «پوشاک» است. پوشاک یکی از نیازهای اساسی مادی انسان است 
که برای تطبیق با محیط طبیعی و اجتماعی که از آغاز پیدایش بشر تاکنون بر اساس شرایط مختلف اقلیمی و اجتماعی و اقتصادی به وجود 
آمده دچار تغییر و تحول شده است و کارکردهای مختلف و عناصر فرهنگی مرتبط با آن در قالب فرهنگ مادی بررسی و مطالعه می شود.

پوشاک سنتی ایران، بخش عظیمی از فرهنگ اصیل، بومی و معنوی ایران است و گنجینه پربها و باارزشی است که هر قوم و ملتی وظیفه 
دارد در نگهداری و حفظ و سپردن تام آن به نسل های بعدی، اهتمام ورزد.

پوشاک سنتی و مطالعه آن در مجموعه ای از «سرپوش»، «تن پوش» و «پاپوش» و همچنین «زیورآلات» و جواهرات «محلی» 
محدود می گردد. تنوع پوشاک زنان به خصوص در سرپوش ها و تن پوش ها، و نیز استفاده از زیورآلات و تزئینات و آویزه های پوشاک به 
مراتب بیش از پوشاک مردان است.


چه کفشی مناسب است؟

حتما شنیده‌اید پای انسان قلب دوم اوست. بسیاری از گذشتگان بر این باور بودند که نقاط خاصی از کف پا نمایانگر وضعیت سلامت بخش‌هایی از بدن است و نیاز به مراقبت زیادی دارد تا در همه حال، انسان آرامش داشته‌باشد. برای انتخاب کفش باید راحتی و سلامت پا را حتما در نظر گرفت.پس برای انتخاب کفش مناسب باید مواردذیل را در نظر بگیریم:

۱)کفش مناسب کفشی است که هنگام پوشیدن طولانی‌مدت، پا را تحت فشار قرار ندهد.
۲)هنگام انتخاب کفش‌ در نظر داشته‌باشید انگشتان پایتان دچار تغییر حالت نشوند و یا کناره‌های پایتان تحت فشار ناشی از کفش قرار نگیرند.
۳) سعی کنید کفشی را که انتخاب می‌کنید تنها جنبه زیبایی نداشته‌باشد بلکه از هر لحاظ مانع آسیب دیدن پای شما در برابر گرما، سرما و ناهمواری‌های زمین باشد.
۴)به موقعیت و شرایط خودتان هنگام خرید کفش دقت کنید.
۵)در نظر گرفتن بیماری‌هایی مثل دیابت ممکن است انتخابتان را محدود کند ولی در نهایت با آگاهی بر بیماری و شرایط حاکم بر شما، یک انتخاب صحیح انجام خواهید داد.
۶)در دوران بارداری کفش‌هایی به پا کنید که فشار زیادی بر پا و ناحیه پشت شما وارد نکندمثل کفش‌های راحت و تختی که جنس و بافت نرمی دارند.
معمولا در این دوران، بین نیم تا یک نمره، تغییر سایز خواهید داشت که با توجه به این تغییر باید کفشی مناسب انتخاب کنید.
۷)اگر از کمردردهای مکرر رنج می‌برید،‌حتما با توجه بیشتری کفش‌هایتان را انتخاب کنید و سعی کنید کفش‌های طبی به پا کنید زیرا این کمردردها گاهی از عواقب پوشیدن کفش‌های نامناسب و غیر استاندارد است.
۸)اگراضافه وزن دارید، پوشیدن کفش‌های تخت و راحت به شما توصیه‌ می‌شود. راه رفتن با کفش‌های پاشنه بلند برای کسانی‌که اضافه وزن دارند باعث عدم تعادل می‌شود.
۹) ‌قبل از خرید کفش حتما چندبار آن را امتحان کنید و مطمئن شوید به پایتان فشار نمی‌آورد. به افراد توصیه می شود به هنگام خرید کفش هر دو لنگه آن را بپوشندچند قدم راه رفته ونسبت به راحتی کفش مطمئن شده واقدام به خرید نمایید.
۱۰) ‌بهترین زمان برای خرید کفش پایان روز است. در طول روز پاهای شما دما، فشار و استرس زیادی را تحمل کرده و برای انتخابی آگاهانه و شناسایی سایز دقیق و مناسب، وقت مناسب‌تری است.
۱۱) ‌هنگام خرید کفش‌هایی که قصد دارید با جوراب آنها را بپوشید، بهتر است جورابی را به پا داشته باشید که معمولا به پا دارید. ۱۲) خانم‌هایی که قدی متوسط یا کوتاه همراه با اندامی متوسط و چاق دارند، بهتر است از کفش‌های پاشنه‌داری استفاده کنند که پاشنه‌هایش ضخیم و بلند است.
استفاده از این کفش‌ها، باعث زیباتر شدن حرکات و برقراری تعادل بیشتر هنگام راه‌رفتن می‌شود. البته استفاده از کفش‌های پاشنه‌دار سوزنی برای این خانم‌ها مناسب نیست.
۱۳) ‌بهترین کفش‌ها برای پیاده‌روی، کفش‌هایی هستند که به خوبی پاها را دربر‌گیرند و هنگام پیاده‌روی کاملا به عنوان محافظ برای پا عمل کنند و همچنین انعطاف‌پذیر باشند و پا در آن خسته نشود. کفش‌های پیاده‌روی باید بسیار سبک باشند به نحوی که اصلا احساس نکنید کفشی به پا دارید.
۱۴) ‌اگر به صورت حرفه‌ای و مداوم پیاده‌روی می‌کنید بهتر است کفش‌های ساقدار را انتخاب کنید که در پیاده‌روی‌های طولانی‌مدت به ساق پایتان آسیبی نرساندهمچنین از پیچیدن مچ پا جلوگیری نماید.
۱۵) ‌اگر با کفش های پاشنه‌دار مشکل دارید بهترین راه حل این است که، آنها را به پا کنید و چندین مرتبه در مقابل آینه‌های بزرگ قدم بزنید، یادتان باشد اول حتما بر ‌روی فرش آنها را امتحان کنید و از زوایای مختلف حرکات و قدم زدن خودتان را در آینه ببینید. با انجام این کار، با تسلط و اطمینان خاطر بیشتری می‌توانید این کفش‌ها را بپوشید.‌


به گفته یکی از متخصصان ارگونومی استفاده از کفش‌های نامناسب می‌تواند مشکلات قامتی را برای فرد به وجود آورد چراکه این نوع کفش‌ها سبب راه رفتن ناصحیح می شود. وهمچنین کفش باید قابلیت انعطاف داشته باشد و فرد هنگام پوشیدن آن احساس راحتی کند.
سفتی کفش سبب ایجاد درد زانو می‌شود و لذا باید کفشی انتخاب کنیم که قابلیت انعطاف داشته باشد به گونه‌ای که کف کفش با فشار دادن دو انگشت پایین برود.
یکی دیگر از فاکتورهای موثر در انتخاب کفش اندازه بودن آن می باشد و به افراد توصیه میشود: از انتخاب کفش‌های تنگ خودداری کنند.
بهترین جنس برای رویه کفشجنس چرمی میباشد.باتوجه به امکان تبادل هوا پادر اینگونه کفش ها عرق نمی کند.
کفشی خوب است که سبب راه رفتن صحیح افراد شود.

در هنگام خرید کفش ، کفش های پاشنه بلنددراغلب خانمها مورد پسند قرار می دهند و علاقه ی زیادی به پوشیدن کفش های پاشنه بلند دارند . اما این گونه کفش ها اسیب و فشار جدی به پا ها می تواند وارد کند که برای بدن مضر می باشد .

مضرات کفش پاشنه بلند:

۱ – ( بسیاری از خانم ها با پوشیدن کفش های پاشنه بلند فشار و ضربه ی زیادی را به پا های خود وارد می کنند و باعث می شوند که در پشت پاشنه ی پا بر امدگی هایی به وجود بیاید که واقعا دردناک می باشد . هم چنین باعث بروز استخوان در پشت پا ، تاول ، ورم ، و درد هایی در قسمت تاندون اشیل پا شوند . زیرا کفش های پاشنه بلند بیش تر از مواد مصنوعی و خشک ساخته می شوند . اگر با پوشیدن کفش های پاشنه بلند دچار درد شدید می توانید از پد پاشنه و یا یخ در مانی استفاده کنید تا درد پا تسکین بیابد . )

۲ – ( بعضی از کفش ها هم وجود دارند که پاشنه های ان ها بیش از حد استاندارد بلند می باشد . که فرد با پوشیدن ان ها باعث فشار اوردن زیادی به پنجه ی پا می شود و باعث می شود که استخوان های پا دچار ورم شود و در مواردی هم باعث شکستگی مچ پا می شود . )

۳ – ( در بسیاری از موارد هم به علت اینکه پاشنه ی کفش ها بسیار بلند می باشد ، افراد تعادل خود را از دست می دهند و یا باعث لغزش پا می شود . در این صورت ممکن است مچ پا رگ به رگ شود یا دچار پیچ خوردگی شود ، که این رگ به رگ شدن ممکن است باعث پاره شدن تاندون پا و یا رباط شود . و توصیه می شود که اشخاصی که مبتلا به بیماری ارتروز می باشند از کفش هایی که پاشنه ی ان ها بسیار بلند می باشد ، استفاده نکنند . زیرا بیش تر از هر کسی خطر پیچ خوردگی و رگ به رگ شدن و پاره شدن تاندون پا و شکستگی مچ پا ، افراد مبتلا به ارتروز را تهدید می کند . )

۴) فشردن پنجه پا در یک زندان نوک تیز به ناهنجاری‌هایی مانند بانیون (bunion) تورم و پینه در مفاصل انگشتان پا به‌خصوص در انتهای شست و همرتو (hammertoe) خمیدگی شدید شست به سمت داخل که قابل برگشت نیز نیست و باید جراحی شود ، منتهی می‌شود.
۵) قارچ ناخن: رنگ و حالت ناخن‌های پا تغییر کرده، که در اثر پوشیدن کفش تنگ فعال‌تر می‌شود.
۶)کف پا نیز ممکن است در مواقعی آسیب ببیند. بالشتک‌های زیر انگشتان که از چربی تشکیل شده‌اند، با بالا رفتن سن ،کم حجم می‌شوند و پاشنه بلند کفش این روند را تسریع می‌کند در نتیجه شخص در هنگام راه رفتن و حتی ایستادن درد بیشتری را احساس می‌کند.
۷) در صورت پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند، با توجه به اینکه زنان جوان در طی روز بیشتر از قبل ایستاده هستند، احتمال ابتلای آنها به آرتروز و مواردی که به جراحی زانو منتهی می‌شود، بیشتر است. کسانی که مدت‌های طولانی کفش پاشنه بلند می‌پوشند بیشتر در معرض ابتلا به ورم کیسه‌های مفصلی، التهاب کپسول‌های مفصلی و آرتروز قرار می‌گیرند. ۵ـ بهداشت فراموش نشود ، پا نیز همانند سایر اعضای بدن دارای گردش خون، تنفس و تعریق است. اگر بهداشت پا رعایت نشود، باعث آلودگی کفش و بروز مشکلات بهداشتی می‌شود

خصوصیات کفش طبی اصلی:


خصوصیات کفش طبی و ویژگی هایی که میتواند یک کفش داشته باشد تا به یک کفش طبی تمام عیار تبدیل شود بسیار زیاد است و در اینجا به یک سری از آن اشاره میکنیم با ما همراه باشید.

امروزه تعداد زیادی از افرادی که به نوعی مشکلات و دردهایی در پای خود دارند به دنبال کفش های استاندارد و طبی هستند. بعضاً هم هستند کسانی که بدون احساس دردی در پا ،بدنبال کفش مناسبی هستند تا در آینده دچار مشکل یا بیماری در پای خود نشوند.
افرادی که دارای مشکلی در پای خود هستند و به دنبال کفش های طبی هستند باید آگاه باشند که انواع مختلفی از کفش هایی که صرفاً فقط نام طبی را دارند در بازار وجود دارند .
صرف اینکه نام کفشی طبی است، یا از مکان هایی که ادعای فروش کفش ارتوپدی دارد، به معنای آن نیست که کفش مورد نظر واقعا خصوصیات کفش ارتوپدی را دارا باشند و بتواند مشکلات درد پای ما را کمتر و یا حتی بهتر کنند .
بیماری های متعددی در نقاط مختلف پا وجود دارد و مشکلات ناشی از آن را می توان در اکثر مواقع با انتخاب کفش مناسب مرتفع کرد .
در انواع بیماری های پا، ممکن است نیاز داشته باشیم به کفشی با خصوصیات خاص که با بیماری دیگر موجود در پا متفاوت است، ولی خصوصیات مشترکی وجود دارند که تمام کفش های طبی باید دارای آنها باشند .
در اینجا قسط داریم به تعدادی از موارد و خصوصیات کفش استاندارد و طبی بپردازیم :
– کفی کفش طبی باید از استحکام و قدرت کافی برخوردار باشد و بتواند نیروی وارده به کف پا را جذب کند . به عنوان مثال نیرویی که در حین راه رفتن از زمین به کف پا و از کف پا به بدن منتقل می‌شود، نیرویی نزدیک به دو برابر وزن بدن است.
این نیرو در حالت دویدن گاهاً به ده برابر وزن بدن به اندام‌های بدن منتقل می شود. بنابراین‌ کفی کفش می‌تواند نقش موثری در انتقال نیرو و پخش نیرو از زمین به کف پا و از کف پا به بدن داشته باشد .

کفی کفش ارتوپدی باید کاملا متناسب و هماهنگ با ویژگی‌های کف و قوس کف پا باشد و در ضمن باید سبک، ضخیم و جاذب ضربه به ‌خصوص در ناحیه پاشنه پا هم باشند .

انتخاب کفش اسپرت مناسب

انتخاب کفش اسپرت مناسب ریزه‌کاری‌ها و نکات خاصی دارد که رعایت آنها تاثیر زیادی در تناسب استایل و ظاهر شما خواهد داشت. در این مقاله نکات مهم در انتخاب کفش اسپرت دخترانه، کفش اسپرت زنانه و کفش اسپرت مردانه را توضیح می‌دهیم همچنین مزایای انتخاب یک کفش اسپرت چرم را نیز بیان می‌کنیم.

کفش‌ها برای ما همانند همراهانی صبور و مهربان هستند. استفاده از کفش اسپرت مناسب باعث می‌شود که هنگام راه رفتن احساس راحتی کنیم و قدم زدن به یک کار لذت‌بخش تبدیل شود. حال چه بهتر که کفش ما زیبایی خاصی نیز داشته باشد. تقریباً همه ما به یک جفت کفش اسپورت برای پیاده‌روی‌‌های روزانه و یا ساختن یک استایل غیررسمی، راحت و جذاب نیاز داریم. انتخاب کفش اسپرت دخترانه و مردانه ریزه‌کاری‌ها و نکات خاصی دارد که رعایت آنها تأثیر زیادی در تناسب استایل و ظاهر شما خواهد داشت. ضمناً استفاده از این نوع کفش، مخصوص جوان‌ها نیست و همه افراد می‌توانند با رعایت اصول ست کردن تیپ اسپورت، یک استایل به‌روز برای خود بسازند.

برای تشخیص راحت بودن یا نبودن یک کفش فقط چند ثانیه زمان لازم دارید. اما توضیح دلیل راحتی کفش چندان ساده نیست و برای هر شخص علت راحتی کفش متفاوت است. تحقیقات نشان می‌دهد که مواد اولیه کفش، نحوه ساخت کفش و تطابق آن با فرم پای هر فرد، نقش بسیار مهمی در راحت بودن یا نبودن کفش دارد. کفش اسپرت در میان دیگر کفش‌ها به راحتی و سبکی شهرت دارد. کفش اسپرت چرم نیز علاوه بر اینکه دوام و کیفیت بالایی دارد، تأثیر زیادی در شیک‌پوشی، جذابیت و سلامت پاهای شما خواهد داشت. اگر می‌خواهید با راز خرید یک کفش اسپورت مناسب آشنا شوید حتماً این مقاله را تا انتها بخوانید.

کفش اسپرت زنانه


انتخاب نوع کفش تا حد زیادی به کاربرد آن کفش و سلیقه شخصی هرکس بستگی دارد. برخی از خانم‌ها به کفش‌های مجلسی بیشتر علاقه دارند و برخی دیگر به صندل‌ها یا کفش‌های اسپرت زنانه. نکته مهم در انتخاب هر نوع کفش از جمله کفش اسپرت زنانه این است که هرگز نباید کفش بزرگ‌تر یا کوچک‌تر از سایز پای شما باشد. توصیه می‌کنیم راحتی پا را در اولویت قرار دهید و یک کفش بی‌کیفیت یا کوچک را صرفاً به خاطر زیبایی آن انتخاب نکنید. قالب زدن کفش نمی‌تواند یک راه قطعی برای اصلاح سایز باشد. پس حتماً سایزی را انتخاب کنید که کاملاً در آن احساس راحتی داشته باشید. یک راه ساده برای امتحان کردن راحتی کفش این است که بعد از پوشیدن کفش باید بتوانید به راحتی انگشتان پا را در کفش حرکت دهید. برای فعالیت‌های عادی روزانه، کفش اسپرت زنانه انتخاب مناسبی است. اما برای ورزش‌های مستمر و فعالیت‌های کمی سنگین‌تر، کفش اسپرت زنانه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

انواع پوشاک ، پوشاک بچگانه ،پوشاک نوزادان، پوشاک آقایان، پوشاک پسرانه، پوشاک دخترانه ، سیسمونی ، سرهمی نوزاد ، روسری، مانتو، کت و شلوار، پیراهن مردانه ، سوئیشرت ، کاپشن، تیشرت زنانه ، تیشرت مردانه ، لباس زیر، کیف ، کفش ، کمربند ، بدلیجات ، جوراب ، مغنعه ، چادر ، تاپ ، شلوارک ، لباس دورهمی دوستانه، لباس رسمی، لباس جشن نامزدی، لباس عروسی ، لباس مناسب مجلس ختم، مانتو عید، استایل شیک، استایل رسمی ، قیمت ، ارزان‌قیمت ، رایگان ، نصف قیمت ، قیمت ویژه ، تخفیف ، مقرون‌به‌صرفه ، تضمینی ، منحصربه‌فرد ، مد و فشن ، صنعت مد و پوشاک ، پیراهن یقه دیپلمات و چهارخانه اسپرت و مجلسی خرید اینترنتی انواع پیراهن مردانه مجلسی، پیراهن مردانه رسمی، پیراهن مردانه اسپرت، پیراهن مردانه کتان، پیراهن مردانه نخی، پیراهن مردانه ساده  ، مدل پیراهن و بلوز مردانه ، پیراهن مردانه چهارخانه،  پیراهن مردانه رسمی،  پیراهن مردانه مجلسی سفید و مشکی،  پیراهن مردانه رنگی شیک با آستین کوتاه و بلند جدید ، دامن زنانه مجلسی ، دامن بلند زنانه  ، دامن بلند دخترانه ، دامن کوتاه زنانه ، دامن کوتاه دخترانه ، جدیدترین مدلهای دامن زنانه برای مهمانی ، دامن شیک و زیبا ، دامن مناسب برای مجلس مهم ، دامن رنگی ، دامن مشکی بلند ، دامن مشکی کوتاه ، شلوار ساده مردانه. شلوار ساده و اسپرت مردانه ،  شلوار مردانه ، شلوار مردانه جین کشی ، شیک ترین شلوارهای مردانه، طرح های اسپرت و مجلسی ، شلوار مردانه زیبا و جدید. ، شلوارمردانه جین مشکی ، شلوار مردانه پارچه ای ، شلوار رسمی مردانه ، شلوار مردانه کتان ، شلوار مردانه کبریتی ، شلوار جین مردانه  ، مدل های جدید کت و دامن مجلسی ، پارچه های کت ودامنی ، کت و دامن، کت و دامن رسمی ، کت و دامن ساده ، کت و دامن دخترانه ، کت و دامن دخترانه کوتاه  ، لباس مجلسی و شب پسرانه، لباس اسپرت پسرانه، تاپ و تیشرت پسرانه، بلوز و تونیک پسرانه، شلوار پسرانه ، پالتو و کاپشن پسرانه، پلیور و سویشرت پسرانه ، لباس پسرانه ،لباس مجلسی و شب دخترانه ، لباس اسپرت دخترانه ، تاپ و تیشرت دخترانه ، بلوز و تونیک دخترانه ، شلوار دخترانه  ، پالتو و کاپشن دخترانه ، پلیور و سویشرت دخترانه  ، لباس دخترانه ، لباس نوزادی ، ست نوزادی ، لباس سرهمی ، شلوار و ساق نوزادی ، کفش و پاپوش ، جوراب و دستکش و کلاه ،  چادر مشکی دانشجویی ، چادر مشکی  قجری ، چادر مشکی عربی ، چادر عبایی ، چادر مشکی شال دار ، چادر مشکی ملی ، چادر مشکی جلابیب ، چادر مشکی لبنانی ، چادر مشکی ساده ، چادر معمولی ، چادر سفید ، چادر رنگی ، چادر مشکی ، چادر ، حجاب ، عفاف ، جنس و پارچه شال و روسری ، شال و روسری ابریشم ، شال و روسری نخی ، شال و روسری حریر ، شال و روسری پشمی ، شال و مناسب‌ترین شال و روسری پاییزه ، روسری ساتن ، رنگبندی شال و‌ روسری ، شال و روسری‌ پاییزه ، شال و روسری‌ زمستانی ، مدل‌های شال و روسری ،شال و روسری گل‌دار، شال و روسری ساده ، شال و روسری ترک ف روسری تیره و مشکی ،کیف مجلسی زنانه، کیف کمری زنانه، کیف زنانه دستی، کیف پول زنانه ،کیف زنانه چرم، کیف زنانه جیر، کیف زنانه مخمل،کیف زنانه پارچه‌ای ، کیف زنانه پلاستیکی ، کیف زنانه باشگاه ، کیف سطلی ، کیف دستی روزمره ، ساک دستی زنانه ،کیف زنانه رسمی ، کیف دوشی بزرگ ، کیف دوشی کوچک ،کیف زنانه ساده ، کیف زنانه ، کیف ، کفش مناسب ، خرید کفش ، راحتی کفش ، کفش‌های پیاده‌روی ، کفش های پاشنه‌دار  ، کفش تخت ، کفش‌های نامناسب ،  کفش‌های تنگ ،  کفش‌ اسپرت ، پوشیدن کفش ، کفش طبی  ، کفش های استاندارد ، کفش ارتوپدی ، کفش اسپرت دخترانه  ، کفش اسپرت زنانه ، کفش اسپرت مردانه ،